Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo
-
Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha
-
Desen Çelik Levha
-
Ayna Paslanmaz Sac
-
Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
-
Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru
-
paslanmaz çelik açı
-
Paslanmaz Çelik Kanal
-
Paslanmaz Çelik I Kiriş
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Flanş
-
Cilalı Paslanmaz Çelik Sac
-
Siyah Metal Çubuklar
-
Çelik Kesme Plakası
-
Alüminyum Levha Levha
-
Desenli Alüminyum Levha
-
Bay LinYeni Yıl'ın gelişiyle şirketinizin genişlemesini, iş geliştirmesini, refahını ve zenginliğini diliyorum! Her zaman yeni bir baharımız yok ama her zaman yeni bir günümüz var ve her yılın her günü sizin için mutluluk ve neşe ile dolu olsun! -
Bay WangŞirketinizin her geçen gün gelişmesi ve büyümesine izin verin! -
Panie KateWuxi Deruifeng Metal Technology Co., Ltd.'nin izniyle, depolama ve depolamayı durdurun ve silniejsza!
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 220 Ürünler.
310S 304 6mm Paslanmaz Çelik Çubuk Metal Yuvarlak Korozyon Direnci
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk |
|---|---|
| Bükme, Kaynaklama, Rulo Açma, Delme, Kesme: | müşterinin ihtiyacına göre |
| İşleme hizmeti: | Bükme, Kaynaklama, Rulo Açma, Delme, Kesme |
24mm Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk |
|---|---|
| Uzunluk: | 2m,3m,5.8m, 6m, 8m veya gerektiği gibi |
| Başvuru: | İnşaat |
2mm 8m 316 Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk AISI Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Çekilmiş Sıcak Haddelenmiş Dövme |
| Uzunluk: | 2m,3m,5.8m, 6m, 8m veya gerektiği gibi |
455 321 Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk SS A276 440c Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk 5800MM
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk |
|---|---|
| Başvuru: | Yapısal Çelik Çubuk, Takım Çeliği Çubuk, Kalıp Çelik Çubuk |
| Ödeme koşulu: | T/T |
Korozyon Direnci 4 İnç Paslanmaz Çelik 304 Flanşlar 20mm Çelik Levha Flanşı
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Flanş |
|---|---|
| karakteristik: | korozyon direnci |
| Kullanmak: | boru montajı |
15mm Paslanmaz Çelik Flanş Ss304 Dişli Bağlantı
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Flanş |
|---|---|
| Tip: | TH |
| Boy: | 15mm-600mm(1/2"-24") |
Kalın 1 2 25mm Paslanmaz Çelik Flanş Ss Dişli Flanş SS304
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Flanş |
|---|---|
| Malzeme: | Inconel Alaşımlı Çelik Flanş |
| Boy: | 15mm-600mm(1/2"-24") |
SS304 Gb Yassı Dövme Paslanmaz Çelik Flanş Ss Kör 6000mm 304 Kaynaklı
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Flanş |
|---|---|
| Boy: | 15mm-6000mm |
| Standart veya standart dışı: | Standart |
Dövme Döküm Paslanmaz Çelik Flanş PN6 PN10 PN16 Kör Flanş ASME B16.5 PN160
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Flanş |
|---|---|
| Marka adı: | DRF |
| Menşe yeri: | Çin |
ANSI Astm A182 316l 304L Dövme Kaynak Boyunlu Flanş 15mm Paslanmaz Çelik Yuvarlak
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Flanş |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | denize uygun ambalaj veya gerektiği gibi |
| Ödeme: | T/T |

