Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo
-
Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha
-
Desen Çelik Levha
-
Ayna Paslanmaz Sac
-
Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
-
Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru
-
paslanmaz çelik açı
-
Paslanmaz Çelik Kanal
-
Paslanmaz Çelik I Kiriş
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Flanş
-
Cilalı Paslanmaz Çelik Sac
-
Siyah Metal Çubuklar
-
Çelik Kesme Plakası
-
Alüminyum Levha Levha
-
Desenli Alüminyum Levha
-
Bay LinYeni Yıl'ın gelişiyle şirketinizin genişlemesini, iş geliştirmesini, refahını ve zenginliğini diliyorum! Her zaman yeni bir baharımız yok ama her zaman yeni bir günümüz var ve her yılın her günü sizin için mutluluk ve neşe ile dolu olsun! -
Bay WangŞirketinizin her geçen gün gelişmesi ve büyümesine izin verin! -
Panie KateWuxi Deruifeng Metal Technology Co., Ltd.'nin izniyle, depolama ve depolamayı durdurun ve silniejsza!
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 220 Ürünler.
ASTM A182 Paslanmaz Çelik Flanş F304 F316L 1 İnç Çelik Boru Flanşı ANSI B16.5
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Flanş |
|---|---|
| Malzeme: | Karbon Çeliği, Paslanmaz Çelik, Alaşımlı Çelik, Ss304 |
| Bitiş Yüzeyi: | Pas Geçirmez, siyah / sarı Boya, galvanizli ve Lehçe |
431 446 6000MM Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk 431 Ss Yuvarlak Çubuk Yüksek Sertlik
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | denize uygun ambalaj veya gerektiği gibi |
| Şekil: | Yuvarlak biçimde |
316ti 316n Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk Stokta ASTM 317l 316 Ss Kaynak Çubuğu
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk |
|---|---|
| Min sipariş miktarı: | pazarlık edilebilir |
| Fiyat: | negotiable |
Sıcak Haddelenmiş 5.8M 201 Paslanmaz Çelik Çubuk 304 316 Paslanmaz Çelik Parlak Yuvarlak Çubuk
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk |
|---|---|
| Yüzey: | Siyah Veya Parlak, Cilalı |
| Alaşım: | Alaşımsız |
AISI 4140 1020 Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk |
|---|---|
| Min sipariş miktarı: | pazarlık edilebilir |
| Seviye: | AISI 4140 4130 1020 1045 |
Sıcak Haddelenmiş 28 İnç Çelik Boru 1mm Astm A312 Paslanmaz 12M Dikişsiz Ss Boru
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru |
|---|---|
| Kalınlık: | 1 - 100mm |
| Ambalaj bilgileri: | Standart deniz taşımacılığı ambalajı |
10mm 301 Soğuk Haddelenmiş Çelik Levha Kimya Endüstrisi Ss 304 Baklavalı Sac
| karakteristik: | işlenmesi kolay |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3 mm-3 mm(2B)/3 mm-14 mm(NO.1) |
| Genişlik: | 1500mm veya Özel |
Ev Zemin Elmas Desenli Çelik Dama Tahtası Metal Levhalar 8mm Kalın
| Başvuru: | ev katı |
|---|---|
| karakteristik: | metal tasarrufu |
| Fiyat: | 30% upfront negotiated |
Sıcak Haddeleme SUS301 Asansör Kaplama Deseni Çelik Levha Elmas Levha Levhaları
| avantaj: | Güçlü Aşınma Direnci |
|---|---|
| karakteristik: | Bakım gerektirmez ve Çizilmeye karşı dayanıklıdır |
| Başvuru: | asansör kaplaması |
DIN EN10268 Standart Sıcak Dolaştırılmış Paslanmaz Çelik 1000-1500mm Genişliği
| Package: | Waterproof Paper, Galvanized Steel Covered And Steel Strip Packed |
|---|---|
| Length: | 1000-6000mm |
| Thickness: | 0.3-3.0mm |

