Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo
-
Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha
-
Desen Çelik Levha
-
Ayna Paslanmaz Sac
-
Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
-
Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru
-
paslanmaz çelik açı
-
Paslanmaz Çelik Kanal
-
Paslanmaz Çelik I Kiriş
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Flanş
-
Cilalı Paslanmaz Çelik Sac
-
Siyah Metal Çubuklar
-
Çelik Kesme Plakası
-
Alüminyum Levha Levha
-
Desenli Alüminyum Levha
-
Bay LinYeni Yıl'ın gelişiyle şirketinizin genişlemesini, iş geliştirmesini, refahını ve zenginliğini diliyorum! Her zaman yeni bir baharımız yok ama her zaman yeni bir günümüz var ve her yılın her günü sizin için mutluluk ve neşe ile dolu olsun! -
Bay WangŞirketinizin her geçen gün gelişmesi ve büyümesine izin verin! -
Panie KateWuxi Deruifeng Metal Technology Co., Ltd.'nin izniyle, depolama ve depolamayı durdurun ve silniejsza!
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 220 Ürünler.
201 304 316L Saat Sac Rulo 430 0,3 ila 6mm Kalınlık Rulo Rulo Çelik
| Ürün adı: | Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo/Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo |
|---|---|
| Uzunluk: | Müşterinin İsteği |
| Ödeme koşulu: | T/T (%30 Mevduat) |
ASTM 3.0mm Crc Soğuk Haddelenmiş Rulo 410 430 Ss 321 Rulo 1D Yüzey
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Sac Rulo |
|---|---|
| Başvuru: | Sanayi |
| Tip: | Bobin |
Dayanıklı Çelik Kesme Plakası Metal Kesme Plakası Simli Beyaz
| karakteristik: | yüksek mekanik dayanım |
|---|---|
| Görünüm: | Yumuşak yüzey |
| Renk: | Gümüş beyazı |
SS304L 4mm 5mm Desenli Çelik Levha Süs Ss 304 Damalı Sac
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| karakteristik: | Nemli ortamda paslanması kolay değildir. |
| Kullanmak: | süs |
Nefis Korozyon Önleyici Desenli Çelik Levha Ss Damalı Sac 800mm
| Renk: | Beyaz |
|---|---|
| karakteristik: | Yüksek korozyon önleme performansı |
| Başvuru: | Dekorasyon |
SS201 1mm Desen Çelik Levha Kaymaz Elmas Levha Sac Metal
| Yüzey: | 1 numara |
|---|---|
| karakteristik: | Arttırılmış performans |
| Başvuru: | gemi yapımı |
SS304 2MM 3MM Kireç Çözme Desenli Çelik Levha Damalı Çelik Sac 1800mm
| Ürün: | özel desen |
|---|---|
| karakteristik: | Arttırılmış performans |
| Başvuru: | Zemini çevreleyen ekipman |
Gemi İnşa 1800mm Elmas Desen Metal 4x8 Elmas Plaka Çelik
| Ürün: | özel desen |
|---|---|
| karakteristik: | Arttırılmış performans |
| Başvuru: | gemi yapımı |
SPCC Soğuk lastikli çelik sarmal yüzey sıkıcı ve ayna bitirme sarmal ID 508mm/610mm
| Certificate: | ISO, SGS, BV, Etc. |
|---|---|
| Thickness: | 0.3-3.0mm |
| Width: | 1000-1500mm |
GB/T5213 Soğuk lastik çelik sarmal 0.3-3.0mm Kalınlığı 3-8MT sarmal ağırlığı
| Width: | 1000-1500mm |
|---|---|
| Coil Weight: | 3-8MT |
| Package: | Waterproof Paper, Galvanized Steel Covered And Steel Strip Packed |

