Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo
-
Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha
-
Desen Çelik Levha
-
Ayna Paslanmaz Sac
-
Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
-
Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru
-
paslanmaz çelik açı
-
Paslanmaz Çelik Kanal
-
Paslanmaz Çelik I Kiriş
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Flanş
-
Cilalı Paslanmaz Çelik Sac
-
Siyah Metal Çubuklar
-
Çelik Kesme Plakası
-
Alüminyum Levha Levha
-
Desenli Alüminyum Levha
-
Bay LinYeni Yıl'ın gelişiyle şirketinizin genişlemesini, iş geliştirmesini, refahını ve zenginliğini diliyorum! Her zaman yeni bir baharımız yok ama her zaman yeni bir günümüz var ve her yılın her günü sizin için mutluluk ve neşe ile dolu olsun! -
Bay WangŞirketinizin her geçen gün gelişmesi ve büyümesine izin verin! -
Panie KateWuxi Deruifeng Metal Technology Co., Ltd.'nin izniyle, depolama ve depolamayı durdurun ve silniejsza!
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 220 Ürünler.
BA Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Şerit Ss 430 Rulo Bantlama Çelik Rulo 1.8m 2m Genişlik
| Ürün adı: | Soğuk haddelenmiş rulo |
|---|---|
| Sertlik: | Orta |
| İşleme Hizmeti: | kesme |
Q345 1000-2000mm ve Tolerans Kalınlığı /-0.02mm ile Sıcak Dolaştırılmış Çelik Bobin
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
|---|---|
| Genişliği: | 1000-2000mm |
| bobin kimliği: | 508/610mm |
Endüstriyel için galvanizli paslanmaz çelik plaka - Tolerans /-0.02mm 2.0-25mm
| Dayanıklılık: | Kalınlık: +/-0,02 mm, Genişlik:+/-2 mm |
|---|---|
| Uygulama: | İnşaat, Otomobil, Gemi İnşa, Makine İmalatı |
| Standart: | ASTM, JIS, GB, AISI, DIN, BS |
3-25MT Pürüzsüzleştirme Sıcak Çelik Bobin 1000-2000mm Paket Standart İhracat Paketi
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
|---|---|
| Bobin Ağırlığı: | 3-25MT |
| Standart: | ASTM, JIS, GB, AISI, DIN, BS |
NO.1 Parlak 316 Sıcak Haddelenmiş Rulo Çelik Paslanmaz Çelik 316l Rulo ASTM
| Ürün adı: | Sıcak sarılmış bobin |
|---|---|
| Standart: | ASTM |
| Kalınlık: | 3mm-14mm |
201 304 430 Sıcak Haddelenmiş Rulo Saclar
| Ürün adı: | Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo |
|---|---|
| Başvuru: | Sanayi, tencere, bina, dekorasyon |
| bobin ağırlığı: | 15-30 Ton |
430 410 321 Paslanmaz Çelik Isıtma Ss Kaynak Bobini İnşaat İçin Soğuk Haddelenmiş
| Ürün adı: | Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo/Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo |
|---|---|
| Uzunluk: | Müşterinin İsteği |
| Liman: | Tianjin Limanı/Şanghay Limanı |
1500mm Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Rulo 0.6mm 301 Paslanmaz Çelik Şerit
| Ürün adı: | Soğuk haddelenmiş rulo |
|---|---|
| Adedi: | 30 Ton |
| Standart: | ASTM,AISI,JIS,DIN,GB |
0.8mm 321 Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo 1219mm 10mm Paslanmaz Çelik Şerit AISI
| Ürün adı: | Soğuk haddelenmiş rulo |
|---|---|
| Adedi: | 30 Ton |
| Standart: | ASTM,AISI,JIS,DIN,GB |
420 4mm Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo Paslanmaz Çelik Yarık Rulo 2000mm
| Ürün adı: | Soğuk haddelenmiş rulo |
|---|---|
| Marka adı: | DRF |
| yüzey işleme: | yağsız |

