Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo
-
Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha
-
Desen Çelik Levha
-
Ayna Paslanmaz Sac
-
Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
-
Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru
-
paslanmaz çelik açı
-
Paslanmaz Çelik Kanal
-
Paslanmaz Çelik I Kiriş
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Flanş
-
Cilalı Paslanmaz Çelik Sac
-
Siyah Metal Çubuklar
-
Çelik Kesme Plakası
-
Alüminyum Levha Levha
-
Desenli Alüminyum Levha
-
Bay LinYeni Yıl'ın gelişiyle şirketinizin genişlemesini, iş geliştirmesini, refahını ve zenginliğini diliyorum! Her zaman yeni bir baharımız yok ama her zaman yeni bir günümüz var ve her yılın her günü sizin için mutluluk ve neşe ile dolu olsun! -
Bay WangŞirketinizin her geçen gün gelişmesi ve büyümesine izin verin! -
Panie KateWuxi Deruifeng Metal Technology Co., Ltd.'nin izniyle, depolama ve depolamayı durdurun ve silniejsza!
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 220 Ürünler.
GB Standart Paslanmaz Çelik Bobin Q235 Q345 Standart İhracat Ambalajıyla
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
|---|---|
| bobin kimliği: | 508/610mm |
| Malzeme: | Q235, Q345, SS400, A36, A572, A53, A283 |
No.1 303 304 Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo 321 Paslanmaz Çelik Rulo 14mm
| Ürün adı: | Sıcak sarılmış bobin |
|---|---|
| Seviye: | 304, 310S, 316L, 316, 321, 410S, 410L, vb. |
| Standart: | ASTM |
304 316L Paslanmaz Çelik Rulo Parlatma Esnek Çelik Şeritler
| Ürün adı: | Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo/Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo |
|---|---|
| Menşe yeri: | Çin |
| anahtar kelime: | Bobin |
3mm Kalınlığında Paslanmaz Çelik Rulo Soğuk Yassı Haddelenmiş 430 BA Son İşlem
| Ürün adı: | Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo/Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo |
|---|---|
| Seviye: | 400 Serisi |
| Çelik Kalitesi: | 430 |
Sanayi için 1D 4mm 6mm Paslanmaz Çelik Rulo 202 Paslanmaz Çelik Şerit
| Ürün adı: | Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo/Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3-6,0 mm |
| Başvuru: | Sanayi |
0,5 MM 0,4 mm Paslanmaz Çelik Yarık Bobin SUS 316l Paslanmaz Çelik Bobin 2B BA
| Ürün adı: | Soğuk haddelenmiş rulo |
|---|---|
| Malzeme: | 300 Serisi |
| teknik: | soğuk haddelenmiş |
1.5M 2M 410 304 Paslanmaz Çelik Rulo Fırçalanmış Paslanmaz Çelik Şeritler GB JIS
| Ürün adı: | Sıcak sarılmış bobin |
|---|---|
| Yüzey: | 1D |
| Ödeme şartları: | T/T |
1800mm 2000mm Ss 304 Bobin Fiyatı Astm Paslanmaz Çelik Rulo 304
| Ürün adı: | Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo/Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo |
|---|---|
| Genişlik: | 1219 veya özelleştirilmiş |
| Kalınlık: | 0,3-14 mm |
1219mm 1500mm Paslanmaz Çelik Rulo Rulolar AISI Sıcak Haddelenmiş
| Ürün adı: | Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo/Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3-6,0 mm |
| Standart: | ASTM |
Çatı için 14mm 430 Paslanmaz Çelik Rulo Teneke Bobin Metal Şerit
| Ürün adı: | Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo/Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo |
|---|---|
| Başvuru: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
| Paketleme: | Standart Denize Uygun Paketleme |

