Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo
-
Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha
-
Desen Çelik Levha
-
Ayna Paslanmaz Sac
-
Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
-
Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru
-
paslanmaz çelik açı
-
Paslanmaz Çelik Kanal
-
Paslanmaz Çelik I Kiriş
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Flanş
-
Cilalı Paslanmaz Çelik Sac
-
Siyah Metal Çubuklar
-
Çelik Kesme Plakası
-
Alüminyum Levha Levha
-
Desenli Alüminyum Levha
-
Bay LinYeni Yıl'ın gelişiyle şirketinizin genişlemesini, iş geliştirmesini, refahını ve zenginliğini diliyorum! Her zaman yeni bir baharımız yok ama her zaman yeni bir günümüz var ve her yılın her günü sizin için mutluluk ve neşe ile dolu olsun! -
Bay WangŞirketinizin her geçen gün gelişmesi ve büyümesine izin verin! -
Panie KateWuxi Deruifeng Metal Technology Co., Ltd.'nin izniyle, depolama ve depolamayı durdurun ve silniejsza!
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 220 Ürünler.
2500MM JIS EN Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha Fırçalanmış Paslanmaz Çelik Sac% 10,5 Krom
| karakteristik: | Korozyon direnci/Isı direnci |
|---|---|
| Renk: | Gümüş beyazı |
| Genişlik: | 1500mm veya Özel |
Ss301 302 Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha
| karakteristik: | Korozyon direnci/Isı direnci |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3 mm-3 mm(2B)/3 mm-14 mm(NO.1) |
| Genişlik: | 1500mm veya Özel |
Dekorasyon Su Dalgası Cilalı Paslanmaz Çelik Sac Sus304 Ayna Cilalı
| Ürün adı: | Cilalı Paslanmaz Çelik Sac |
|---|---|
| karakteristik: | iyi su direnci |
| Kullanmak: | Güneş enerjisi endüstrisi |
201 304 316L AISI Yuvarlak Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru Tıbbi Kullanım
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru |
|---|---|
| anahtar kelime: | Paslanmaz Çelik boru |
| Başvuru: | Bina, dekorasyon, gıda maddeleri, C |
Dekorasyon Korozyon Direnci Kaplama Çelik Levha Paslanmaz Çelik Levha 2b Kaplama #8
| karakteristik: | korozyon direnci |
|---|---|
| Kullanmak: | Üretim endüstrisi |
| Başvuru: | Dekorasyon |
2B Cilalı Paslanmaz Çelik Sac Soğuk Haddelenmiş 1mm 2b Kaplama
| Ürün adı: | Cilalı Paslanmaz Çelik Sac |
|---|---|
| karakteristik: | iyi su direnci |
| Kullanmak: | güçlü plastisite |
Yaşlanma Direnci Paslanmaz Çelik I Kiriş
| karakteristik: | Yaşlanma Direnci |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Kullanmak: | İnşaat sektörü |
NO.1 Yüzey 304Ni9 Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha 1500mm Ss 304 1mm Sac
| avantaj: | Kaliteli ve ucuz fiyat |
|---|---|
| Renk: | Gümüş beyazı |
| Ödeme koşulları: | T/T |
300 Serisi 420 Ayna Paslanmaz Çelik Sac Aisi 304 Paslanmaz Çelik Levha 1800MM
| karakteristik: | Korozyon direnci/Isı direnci |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3 mm-3 mm(2B)/3 mm-14 mm(NO.1) |
| Genişlik: | 1500mm veya Özel |
316Ti Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 3mm Soğuk Haddelenmiş Sac 2M
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3 mm-3 mm(2B)/3 mm-14 mm(NO.1) |
| Genişlik: | 1500mm veya Özel |

