Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo
-
Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha
-
Desen Çelik Levha
-
Ayna Paslanmaz Sac
-
Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
-
Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru
-
paslanmaz çelik açı
-
Paslanmaz Çelik Kanal
-
Paslanmaz Çelik I Kiriş
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Flanş
-
Cilalı Paslanmaz Çelik Sac
-
Siyah Metal Çubuklar
-
Çelik Kesme Plakası
-
Alüminyum Levha Levha
-
Desenli Alüminyum Levha
-
Bay LinYeni Yıl'ın gelişiyle şirketinizin genişlemesini, iş geliştirmesini, refahını ve zenginliğini diliyorum! Her zaman yeni bir baharımız yok ama her zaman yeni bir günümüz var ve her yılın her günü sizin için mutluluk ve neşe ile dolu olsun! -
Bay WangŞirketinizin her geçen gün gelişmesi ve büyümesine izin verin! -
Panie KateWuxi Deruifeng Metal Technology Co., Ltd.'nin izniyle, depolama ve depolamayı durdurun ve silniejsza!
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 220 Ürünler.
316Ti Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 3mm Soğuk Haddelenmiş Sac 2M
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3 mm-3 mm(2B)/3 mm-14 mm(NO.1) |
| Genişlik: | 1500mm veya Özel |
Gümüş Beyaz 6mm 410L Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 436L 409 Ss Sac
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3 mm-3 mm(2B)/3 mm-14 mm(NO.1) |
| Genişlik: | 1500mm veya Özel |
ASTM 3mm 2B Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha 1500MM Krom Levha Paslanmaz Çelik
| Renk: | Gümüş beyazı |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3 mm-3 mm(2B)/3 mm-14 mm(NO.1) |
| Genişlik: | 1500mm veya Özel |
Sus304 14mm Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Sac Çelik 2000mm
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3 mm-3 mm(2B)/3 mm-14 mm(NO.1) |
| Genişlik: | 1500mm veya Özel |
7000mm NO.1 Finish Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha 430 316l Paslanmaz Çelik Levha
| Kullanmak: | Gıda endüstrisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3 mm-3 mm(2B)/3 mm-14 mm(NO.1) |
| Genişlik: | 1500mm veya Özel |
3mm 2B Soğuk Haddelenmiş Sac DIN 1500M Paslanmaz Çelik 304 2b
| karakteristik: | İyi ısı direnci |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3 mm-3 mm(2B)/3 mm-14 mm(NO.1) |
| Genişlik: | 1500mm veya Özel |
1500mm Fırçalanmış Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha
| Kullanmak: | mutfak eşyaları |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3 mm-3 mm(2B)/3 mm-14 mm(NO.1) |
| Genişlik: | 1500mm veya Özel |
1500mm Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Korozyona Dayanıklı JIS 12mm Paslanmaz Çelik Levha
| karakteristik: | iyi korozyon direnci |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3 mm-3 mm(2B)/3 mm-14 mm(NO.1) |
| Genişlik: | 1500mm veya Özel |
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Eşit Açılı Çubuk 321 Eşit Olmayan Paslanmaz Çelik
| Ürün adı: | paslanmaz çelik açı |
|---|---|
| Ticari Terim: | FOB |
| Tip: | Eşit, eşit olmayan |
ASTM 304 Kule Binası İçin Paslanmaz Çelik Açı 304 Ss Köşebent 2000mm
| Ürün adı: | paslanmaz çelik açı |
|---|---|
| Model numarası: | 304 Paslanmaz çelik açılı çelik |
| Tip: | açılı çelik |

