Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo
-
Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha
-
Desen Çelik Levha
-
Ayna Paslanmaz Sac
-
Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
-
Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru
-
paslanmaz çelik açı
-
Paslanmaz Çelik Kanal
-
Paslanmaz Çelik I Kiriş
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Flanş
-
Cilalı Paslanmaz Çelik Sac
-
Siyah Metal Çubuklar
-
Çelik Kesme Plakası
-
Alüminyum Levha Levha
-
Desenli Alüminyum Levha
-
Bay LinYeni Yıl'ın gelişiyle şirketinizin genişlemesini, iş geliştirmesini, refahını ve zenginliğini diliyorum! Her zaman yeni bir baharımız yok ama her zaman yeni bir günümüz var ve her yılın her günü sizin için mutluluk ve neşe ile dolu olsun! -
Bay WangŞirketinizin her geçen gün gelişmesi ve büyümesine izin verin! -
Panie KateWuxi Deruifeng Metal Technology Co., Ltd.'nin izniyle, depolama ve depolamayı durdurun ve silniejsza!
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 220 Ürünler.
201 304 316 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo Metal Rulo Boru
| Ürün adı: | Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo/Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo |
|---|---|
| Başvuru: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
| Model numarası: | 200 Serisi 300 Serisi |
Sıcak olarak yuvarlanmış paslanmaz çelik kabuklu metal boru 201 304 316 300 Serisi
| Ürün Adı: | Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo/Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo |
|---|---|
| Uygulama: | Sanayi, Mimarlık, Dekorasyon |
| Model numarası: | 200 Serisi 300 Serisi |
Sınıf 304 0.1mm Fark Paslanmaz Çelik Rulo Ss 316l Rulo Kg Başına Fiyat 1219mm
| Ürün adı: | Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo/Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo |
|---|---|
| Uzunluk: | isteğiniz gibi |
| Renk: | Doğal renk |
10MM SUS 312L Paslanmaz Çelik Sıcak Haddelenmiş Levha Değirmeni Paslanmaz Çelik Sac Fiyat Sus304
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3 mm-3 mm(2B)/3 mm-14 mm(NO.1) |
| Ödeme koşulları: | T/T |
Ağırlık 3-25MT Çelik sarmal 2mm İçin Güçlü Korozyon Direnci
| Dayanıklılık: | Kalınlık: +/-0,02 mm, Genişlik:+/-2 mm |
|---|---|
| Kalınlığı: | 2,0-25 mm |
| Uygulama: | İnşaat, Otomobil, Gemi İnşa, Makine İmalatı |
1000mm ASTM 321 Paslanmaz Çelik Soğuk Haddelenmiş Rulo Düz Şerit 436L
| Ürün adı: | Soğuk haddelenmiş rulo |
|---|---|
| teknik: | soğuk haddelenmiş |
| Çelik Kalitesi: | 316L, 316, 304, 304L, 201,321 |
1500mm 1800mm Astm Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo İnşaat İçin 201 Soğuk Haddelenmiş
| Ürün adı: | Sıcak sarılmış bobin |
|---|---|
| Genişlik: | 1500mm 1800mm 2000mm |
| sertifika: | ISO9001 |
201 304 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Rulo 3 - 14mm Cr Sac 2200mm
| Ürün adı: | Stokta Yüksek Kaliteli Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Çelik Kalitesi: | 201 304 |
| Seviye: | 200/300 Serisi |
SUS201 NO.1 0,4 Mm Paslanmaz Çelik Sac 304 Ayna Bitmiş Şerit 0,3 mm ila 25 mm
| Ürün adı: | Stokta Yüksek Kaliteli Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Yüzey: | 2B/BA/SAÇ ÇİZGİSİ/8K/NO.4/No.1 |
| Uzunluk: | gereksinimlerinize göre |
201 316L 430 Cr Sac Rulo 20mm Paslanmaz Çelik Şerit 1.0mm Kalın Yarım Sert
| Ürün adı: | Stokta Yüksek Kaliteli Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Kalite: | Sıkı Kalite Kontrolü, Prime |
| Sertlik: | 430 HV180 |

