Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo
-
Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha
-
Desen Çelik Levha
-
Ayna Paslanmaz Sac
-
Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
-
Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru
-
paslanmaz çelik açı
-
Paslanmaz Çelik Kanal
-
Paslanmaz Çelik I Kiriş
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Flanş
-
Cilalı Paslanmaz Çelik Sac
-
Siyah Metal Çubuklar
-
Çelik Kesme Plakası
-
Alüminyum Levha Levha
-
Desenli Alüminyum Levha
-
Bay LinYeni Yıl'ın gelişiyle şirketinizin genişlemesini, iş geliştirmesini, refahını ve zenginliğini diliyorum! Her zaman yeni bir baharımız yok ama her zaman yeni bir günümüz var ve her yılın her günü sizin için mutluluk ve neşe ile dolu olsun! -
Bay WangŞirketinizin her geçen gün gelişmesi ve büyümesine izin verin! -
Panie KateWuxi Deruifeng Metal Technology Co., Ltd.'nin izniyle, depolama ve depolamayı durdurun ve silniejsza!
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 220 Ürünler.
ISO Sertifikası Otomobil Kalınlığı 0.3-3.0mm için Soğuk Lastik Çelik Bobin
| Width: | 1000-1500mm |
|---|---|
| Length: | 1000-6000mm |
| Certificate: | ISO, SGS, BV, Etc. |
ISO Sertifikalı Soğuk Lastikli Çelik Bobin Asgari Sipariş 25 Metrik Ton Düşük MOQ
| Application: | Automobile, Construction, Machinery, Container, Shipbuilding, Bridge, Etc. |
|---|---|
| MOQ: | 25MT |
| Certificate: | ISO, SGS, BV, Etc. |
Q195 Otomotiv uygulamaları için soğuktan valye galvanizli çelik bobin
| Material: | Q195, Q235, Q345, SPCC, SPCD, SPCE, DC01-06, ST12, Etc. |
|---|---|
| Standard: | JIS G3141, EN10130, DIN EN10268, GB/T5213 |
| Length: | 1000-6000mm |
25MT MOQ Soğuk lastikli çelik sarmal ve ayna bitirme galvanizli çelik kaplı
| Application: | Automobile, Construction, Machinery, Container, Shipbuilding, Bridge, Etc. |
|---|---|
| Coil Weight: | 3-8MT |
| Package: | Waterproof Paper, Galvanized Steel Covered And Steel Strip Packed |
JIS G3141 Galvanizli çelik kaplı ve çelik bantlı ambalajlı soğuktan valye çelik sarmal
| Standard: | JIS G3141, EN10130, DIN EN10268, GB/T5213 |
|---|---|
| Thickness: | 0.3-3.0mm |
| Application: | Automobile, Construction, Machinery, Container, Shipbuilding, Bridge, Etc. |
0.3mm ila 14mm Sıcak Haddelenmiş Sarmal Çelik Sac Rulo SS304
| Ürün adı: | Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo/Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo |
|---|---|
| İş Tipi: | üretici |
| Model numarası: | 300 Serisi |
PN10 Gb Düz Yüz Dişli Flanş DN1000 Karbon Çelik Levha Flanşlar Sıcak Bobin
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Flanş |
|---|---|
| Paketleme: | ahşap kasa |
| Şekil: | Azaltma |
Östenitik Avrupa ASTM 304 201 321 Soğuk Çekme C Kanal Çelik Kiriş SS Profili
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Kanal |
|---|---|
| teknik: | Sıcak haddeleme, soğuk çekme |
| Ana pazar: | Asya / Avrupa / Güney Amerika |
200 Serisi Siyah Metal Çubuklar SUS304 Hafif Çelik Yuvarlak Çubuk
| karakteristik: | Isı dayanıklılığı |
|---|---|
| Kullanmak: | Petrol endüstrisi |
| Renk: | Gümüş beyazı |
ASTM 3mm 304 Ss Yuvarlak Çubuk 2mm 3mm 6mm Soğuk Çekilmiş Parlak Çubuk
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk |
|---|---|
| anahtar kelimeler: | paslanmaz çelik çubuk |
| Başvuru: | İnşaat/DekorasyonYapısal Çelik Çubuk |

