Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo
-
Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha
-
Desen Çelik Levha
-
Ayna Paslanmaz Sac
-
Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
-
Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru
-
paslanmaz çelik açı
-
Paslanmaz Çelik Kanal
-
Paslanmaz Çelik I Kiriş
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Flanş
-
Cilalı Paslanmaz Çelik Sac
-
Siyah Metal Çubuklar
-
Çelik Kesme Plakası
-
Alüminyum Levha Levha
-
Desenli Alüminyum Levha
-
Bay LinYeni Yıl'ın gelişiyle şirketinizin genişlemesini, iş geliştirmesini, refahını ve zenginliğini diliyorum! Her zaman yeni bir baharımız yok ama her zaman yeni bir günümüz var ve her yılın her günü sizin için mutluluk ve neşe ile dolu olsun! -
Bay WangŞirketinizin her geçen gün gelişmesi ve büyümesine izin verin! -
Panie KateWuxi Deruifeng Metal Technology Co., Ltd.'nin izniyle, depolama ve depolamayı durdurun ve silniejsza!
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 220 Ürünler.
2mm Süper Ayna Cilalı Paslanmaz Çelik Sac 1200 X 600 24 X 36 0.5mm 0.4mm 0.3mm
| Ürün adı: | Cilalı Paslanmaz Çelik Sac |
|---|---|
| karakteristik: | korozyon direnci |
| Kullanmak: | Güneş enerjisi endüstrisi |
1219 X 2438mm Parlak Paslanmaz Çelik Sac ASTM A240 2B BA NO.4 Plaka
| Ürün adı: | Cilalı Paslanmaz Çelik Sac |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Kullanmak: | Güneş enerjisi endüstrisi |
304 316 Paslanmaz Çelik Boru Dikişsiz Astm A269 Tp316l Dış Çap 3.250 10mm 20mm 202
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru |
|---|---|
| anahtar kelime: | Paslanmaz Çelik boru |
| Başvuru: | İnşaat, Sanayi, Dekorasyon, Petrol Borusu, Isı Eşanjörü |
Yuvarlak Ss316 4 İnç Paslanmaz Çelik Boru Ss Boru Kaynak 20mm
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru |
|---|---|
| Uzunluk: | ≤12000mm veya müşteri isteğine göre |
| Kalınlık: | 0.05mm-20mm |
EN1.4510 AISI 439 Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru 439M Kaynaklı ve Çekilmiş Paslanmaz Çelik Boru
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru |
|---|---|
| anahtar kelime: | Paslanmaz Çelik boru |
| Kalite: | Yüksek |
4 İnç Ss Boru GB EN 50mm 316 Paslanmaz Çelik Boru ISO9001
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru |
|---|---|
| teknik: | sıcak haddelenmiş ve soğuk haddelenmiş |
| Kalite: | Yüksek |
Mimari Yuvarlak ASTM A240 Kaynaklı Paslanmaz Çelik Boru 316l Inconel Egzoz Borusu
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru |
|---|---|
| Çelik Kalitesi: | 300 Serisi,200 Serisi |
| Ambalaj bilgileri: | Müşterilerin gereksinimi ve standart ihracat denize uygun ambalaj |
321 304L 10.3MM Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru ASTM Ss 304
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru |
|---|---|
| Ödeme koşulu: | T/T |
| Dış çap: | 10.3-355.6mm |
Bina İçin 5 ila 20mm Paslanmaz Çelik I Kiriş
| karakteristik: | Yaşlanma Direnci |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Kullanmak: | İnşaat sektörü |
NO.1 2B Paslanmaz Çelik I Kiriş SS400 Paslanmaz Çelik Alaşımlı Yapı
| karakteristik: | İyi transmanyetizma |
|---|---|
| Paketleme: | Standart Denize Uygun Paketleme |
| Kullanmak: | Mekanik imalat çerçeve yapısı |

