Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo
-
Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha
-
Desen Çelik Levha
-
Ayna Paslanmaz Sac
-
Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
-
Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru
-
paslanmaz çelik açı
-
Paslanmaz Çelik Kanal
-
Paslanmaz Çelik I Kiriş
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Flanş
-
Cilalı Paslanmaz Çelik Sac
-
Siyah Metal Çubuklar
-
Çelik Kesme Plakası
-
Alüminyum Levha Levha
-
Desenli Alüminyum Levha
-
Bay LinYeni Yıl'ın gelişiyle şirketinizin genişlemesini, iş geliştirmesini, refahını ve zenginliğini diliyorum! Her zaman yeni bir baharımız yok ama her zaman yeni bir günümüz var ve her yılın her günü sizin için mutluluk ve neşe ile dolu olsun! -
Bay WangŞirketinizin her geçen gün gelişmesi ve büyümesine izin verin! -
Panie KateWuxi Deruifeng Metal Technology Co., Ltd.'nin izniyle, depolama ve depolamayı durdurun ve silniejsza!
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 220 Ürünler.
Hassas 1000mm Parlak 8k Ayna Kaplama Paslanmaz Çelik Sac ASTM ASME
| Ürün adı: | Ayna Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Renk: | Gümüş beyazı |
| Başvuru: | Dekorasyon |
BA 316 316L Ayna Paslanmaz Çelik Sac Parlatma Korozyona Dirençli Çelik Levha
| Ürün adı: | Ayna Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Fiyat: | 30%upfront/negotiated price |
| Başvuru: | Etiket |
Astm A182 F61 Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru 1.4507 Metrik Dikişsiz Boru Soğuk Çekilmiş
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru |
|---|---|
| İkincil veya değil: | ikincil olmayan |
| Uzunluk: | 6m |
Paslanmaz Çelik Levha 409 316 AISI Sus304 Paslanmaz Çelik Levha Süper Ayna Cilalı
| Yüzey: | BA/NO.1 |
|---|---|
| Fiyat: | 30%upfront/negotiated price |
| Başvuru: | Otomobil döşeme şeridi |
A182 Paslanmaz Çelik 304 Dikişsiz Boru 1mm Soğuk Çekilmiş Dikişsiz Çelik Boru Dubleks 2507
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru |
|---|---|
| yüzey işleme: | Tavlı & Turşu |
| Kalınlık: | 1mm-50mm |
ASTM A213 A213M TP347 Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Soğuk Çekilmiş SUS347
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru |
|---|---|
| Boyut aralığı: | OD: 6.00mm - 38.10mm; Dış Çap: 6,00 mm - 38,10 mm; WT: 0.30mm - 3.00mm Ağırl |
| Bitirme Seçenekleri: | Parlak Tavlama, Asitleme, Parlatma, Özel Kesim |
10K 12K Ayna Paslanmaz Çelik Sac ASME 304 Ss Ayna Kaplama Sayfası
| Ürün adı: | Ayna Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Paketleme: | Ciltli |
| Başvuru: | Otomobil iç ve dış dekorasyonu |
Eşanjör 304H 304L Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Dikişsiz Boru 10M
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru |
|---|---|
| Malzeme sınıfı: | 304/304L/304H |
| Özellikler: | Yüksek Hassasiyet, Pürüzsüz Yüzey, İyi Korozyon Dirençli ve Yüksek Sıcaklık/Basınç Dirençli |
SUS310S Ayna Paslanmaz Çelik Sac ASME 3mm Soğuk Haddelenmiş Çelik Sac Astm
| Çeşitlilik: | Tek taraflı/çift taraflı |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T |
| Başvuru: | Otomobil döşeme şeridi |
2B BA Çift Taraflı Ayna Paslanmaz Sac Aisi 304 2b Paslanmaz Çelik Levha
| Ürün adı: | Ayna Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Çeşitlilik: | Tek taraflı/çift taraflı |
| Başvuru: | asansör dekorasyonu |

