Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo
-
Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha
-
Desen Çelik Levha
-
Ayna Paslanmaz Sac
-
Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
-
Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru
-
paslanmaz çelik açı
-
Paslanmaz Çelik Kanal
-
Paslanmaz Çelik I Kiriş
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Flanş
-
Cilalı Paslanmaz Çelik Sac
-
Siyah Metal Çubuklar
-
Çelik Kesme Plakası
-
Alüminyum Levha Levha
-
Desenli Alüminyum Levha
-
Bay LinYeni Yıl'ın gelişiyle şirketinizin genişlemesini, iş geliştirmesini, refahını ve zenginliğini diliyorum! Her zaman yeni bir baharımız yok ama her zaman yeni bir günümüz var ve her yılın her günü sizin için mutluluk ve neşe ile dolu olsun! -
Bay WangŞirketinizin her geçen gün gelişmesi ve büyümesine izin verin! -
Panie KateWuxi Deruifeng Metal Technology Co., Ltd.'nin izniyle, depolama ve depolamayı durdurun ve silniejsza!
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 220 Ürünler.
Bina İçin 5 ila 20mm Paslanmaz Çelik I Kiriş
| karakteristik: | Yaşlanma Direnci |
|---|---|
| Malzeme: | Metal |
| Kullanmak: | İnşaat sektörü |
NO.1 2B Paslanmaz Çelik I Kiriş SS400 Paslanmaz Çelik Alaşımlı Yapı
| karakteristik: | İyi transmanyetizma |
|---|---|
| Paketleme: | Standart Denize Uygun Paketleme |
| Kullanmak: | Mekanik imalat çerçeve yapısı |
0.3mm-3mm Paslanmaz Çelik Plakası Endüstriyel için Korozyona Direnci
| Karakteristik: | Korozyon Direnci |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,3 mm-3 mm(2B)/3 mm-14 mm(NO.1) |
| Ödeme koşulları: | T/T |
SUS201 304 AISI Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru Korozyon Direnci Ss 304 Kaynaklı Boru
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru |
|---|---|
| Renk: | gümüş beyaz |
| karakteristik: | korozyon direnci |
316 Sus Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha 410
| karakteristik: | Korozyon direnci/Isı direnci |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3 mm-3 mm(2B)/3 mm-14 mm(NO.1) |
| Genişlik: | 1500mm veya Özel |
0.5MM Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha 1500mm Ss Çatı Sayfası SUS301 301L
| karakteristik: | Korozyon direnci/Isı direnci |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3 mm-3 mm(2B)/3 mm-14 mm(NO.1) |
| Genişlik: | 1500mm veya Özel |
0.3mm Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha 317L 316 Ss Sac Asme Yüksek Tokluk
| karakteristik: | Korozyon direnci/Isı direnci |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3 mm-3 mm(2B)/3 mm-14 mm(NO.1) |
| Genişlik: | 1500mm veya Özel |
Yanmaz 2B 301L Ss I Kiriş Paslanmaz Çelik Yapısal ISO9001
| karakteristik: | İyi transmanyetizma |
|---|---|
| Paketleme: | Standart Denize Uygun Paketleme |
| Kullanmak: | Mekanik imalat çerçeve yapısı |
317 304 Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru Astm A312 Boru 51mm 52mm 55mm
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru |
|---|---|
| Çelik Kalitesi: | 300 Serisi,200 Serisi |
| Ambalaj bilgileri: | Standart su geçirmez paket |
Cilalı 316ti Paslanmaz Çelik Boru AISI 316 410 Ss Boru Soğuk Çekilmiş Dikişsiz Boru
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru |
|---|---|
| Kaynak hattı tipi: | Dikişsiz, ERW, Spiral Kaynaklı, EFW |
| Ambalaj bilgileri: | Müşterilerin gereksinimi ve standart ihracat denize uygun ambalaj |

