Tüm ürünler
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Soğuk Haddelenmiş Çelik Rulo
-
Sıcak Haddelenmiş Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Haddelenmiş Levha
-
Desen Çelik Levha
-
Ayna Paslanmaz Sac
-
Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
-
Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru
-
paslanmaz çelik açı
-
Paslanmaz Çelik Kanal
-
Paslanmaz Çelik I Kiriş
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Paslanmaz Çelik Flanş
-
Cilalı Paslanmaz Çelik Sac
-
Siyah Metal Çubuklar
-
Çelik Kesme Plakası
-
Alüminyum Levha Levha
-
Desenli Alüminyum Levha
-
Bay LinYeni Yıl'ın gelişiyle şirketinizin genişlemesini, iş geliştirmesini, refahını ve zenginliğini diliyorum! Her zaman yeni bir baharımız yok ama her zaman yeni bir günümüz var ve her yılın her günü sizin için mutluluk ve neşe ile dolu olsun! -
Bay WangŞirketinizin her geçen gün gelişmesi ve büyümesine izin verin! -
Panie KateWuxi Deruifeng Metal Technology Co., Ltd.'nin izniyle, depolama ve depolamayı durdurun ve silniejsza!
anahtar kelimeler [ stainless steel coil ] eşleşme 220 Ürünler.
SS2011500mm Paslanmaz Çelik Kanal Sıcak Haddelenmiş C Kanal 100x50x5mm
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Kanal |
|---|---|
| Marka adı: | DRF |
| Menşe yeri: | Çin |
Q235B 200MM Paslanmaz Çelik I Kiriş 2B Paslanmaz Çelik Yapısal Kirişler
| Fiyat: | 30% upfront/negotiated price |
|---|---|
| Paketleme: | Standart Denize Uygun Paketleme |
| Kullanmak: | Mekanik imalat çerçeve yapısı |
ASTM 201 202 Paslanmaz Çelik Kanal 4 - 20 # 1000mm C Kanal Çelik Kiriş
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Kanal |
|---|---|
| Uzunluk: | 6m veya Gerektiği gibi |
| Ambalaj bilgileri: | İhracat paketi |
İnşaat 304 Paslanmaz Kanal SUS Paslanmaz Çelik U Şekilli Kanal 1000mm
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Kanal |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | İhracat paketi |
| Standart: | ASTM, SÜS |
1m 400mm Paslanmaz Çelik Geniş Flanş 321 430 Paslanmaz Çelik H Kiriş
| Fiyat: | 30% upfront/negotiated price |
|---|---|
| Paketleme: | Standart Denize Uygun Paketleme |
| Kullanmak: | Mekanik imalat çerçeve yapısı |
Ss321 316 Kanal Çubuğu Çelik Delme Paslanmaz Çelik U Kanal Döşeme U Bölümü
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Kanal |
|---|---|
| Şartname: | Özelleştirilmiş |
| İşleme hizmeti: | Bükme, Kaynaklama, Rulo Açma, Delme, Kesme |
ASTM 316 3000mm 6mm Paslanmaz Çelik U Kanal 3M Fırçalı
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Kanal |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,4-30 mm |
| Uzunluk: | 3000mm,5800mm,6000mm,9000mm,12000mm,vb. |
ASTM 316L 2000mm SUS304 Paslanmaz Çelik Kanal Deliksiz Soğuk Pres
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Kanal |
|---|---|
| delikli veya değil: | delikli değil |
| Adedi: | 20 Ton |
U Şekilli Paslanmaz Çelik Kanal 310S 2205 Paslanmaz Çelik C Bölüm Parlatma
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Kanal |
|---|---|
| Yüzey: | Turşu, Parlatma, Patlatma, Vb |
| Vurgulamak: | paslanmaz çelik çubuk, paslanmaz çelik katı çubuk |
Hassas 1000mm Parlak 8k Ayna Kaplama Paslanmaz Çelik Sac ASTM ASME
| Ürün adı: | Ayna Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Renk: | Gümüş beyazı |
| Başvuru: | Dekorasyon |

